Дэпутаты гарсавета

ГОМЕЛЬСКІ ГАРАДСКІ САВЕТ ДЭПУТАТАЎ

г. Гомель, вул. Савецкая, 16, каб. 203
тэлефон прыёмнай Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў:
53 70 61 - Петроченко Аксана Мікалаеўна, галоўны спецыяліст

СПІС ДЭПУТАТАЎ ГОМЕЛЬСКАГА ГАРАДСКОГА САВЕТАЎ ДЭПУТАТАЎ ДВАЦЦАЦЬ ВОСЬМАГА СКЛІКАННЯ

Старшыня Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў
Кавалевіч Мікалай Мікалаевіч, тэл. 33-04-42

Намеснік старшыні Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў
Літвінава Наталля Міхайлаўна, тэл. 32-00-35

ДЭПУТАТЫ ГОМЕЛЬСКАГА ГАРАДСКОГА САВЕТА ДЭПУТАТАЎ 28-га СКЛІКАННЯ

 кантактны тэлефон
68-32-26

ЧЭШЫК ІГАР АНАТОЛЬЕВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Свірыдаўскай выбарчай акрузе №1

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Алімпійская (дома № 6 (карпусы № 1, 2), 8, 8 (корпус № 1), 10 (карпусы № 1, 2), 12, 16, 20, 22, 24, 26), Петруся Броўкі (дамы 5, 7, 13), Свірыдава (дамы № 1, 1 (корпус № 2), 1г, 3, 5, 7, 7 (корпус № 2), 9, 11, 17, 19, 22, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43), Агарэнкі (дома № 5,12, 14, 16, 17, 19, 21, 21 (корпус № 2), 25, 27).

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

1-я серада месяца з 17.00 да 18.30
ДУА «Сярэдняя школа №49 г. Гомеля», вул Петруся Броўкі, 31, 1-й паверх, кабінет 1-2

 

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

 

кантактны тэлефон
33-93-74

АКУЛЕНКА ВІКТАР ЛЕАНІДАВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Юнацкай выбарчай акрузе №2

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Агарэнкі (дамы № 7, 7 (корпус № 2), 13, 15, 29, Свірыдава (дамы № 16,16 а), Петруся Броўкі (д. 15 (інтэрнат), 17, 19, 21, 23, 25, 27, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 49), Каменшчыкава, Хуторянского, Віцебская 1-я, Віцебская 2-я, Волочаевская, Нагорная, Ніжняя, Крупскай, Яговкина, Прамая, Новоселковая 1-я, Новоселковая 2-я, Новоселковая 3-я, Новоселковая 4-я, Новоселковая 5-я, Новоселковая 6-я, Новоселковая 7-я, Новоселковая 8-я, Новоселковая 9-я, Новоселковая 10-я, Праязджаючы, Светлая 1-я, Светлая 2-я, 40 гадоў БССР, Юнацкая, Ураджайная 1-я, Ураджайная 2-я, Грамадзянская 1-я, Грамадзянская 2-я, Верхняя, Мічурына, Ридного, Пасёлак Будзёнаўскіх;
завулкі: Круты, Яговкина Е. П. 1-й, Яговкина 2-й, Лепяшынскага, Ипподромный, Крупскай 1-й, Крупскай 2-й, Ураджайны 1-й, Ураджайны 2-й;
праезды: Ураджайны 1-й, Ураджайны 2-й.

  

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

2-ы аўторак кожнага месяца з 17.00 да 19.00
ДУА «Сярэдняя школа №49 г. Гомеля», вул Петруся Броўкі, 31, 1-й паверх, кабінет 1-2


* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

кантактны тэлефон
70-37-81

КУЛАГА ВІКТАР АНДРЭЕВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання
па Юбілейнай выбарчай акрузе №3

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Федюнинского, Лепяшынскага, Савецкая (дамы № 99, 99а, 103, 105, 105а, 107, 109, 109а,111, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 141а, 163, 163а, 165 (інтэрнат), 165а, 167, 167а, 169, 169 (карпусы № 1, 2, 3), 171 (інтэрнат), 198, 210, 210а, 218, 220, 226, 230, 230а, 230б, 230в, 232, 234, 236, 236а, 236б, 238, 238а, 238б, 238в, 238г, 240 (інтэрнат), 240а, 242 (інтэрнат), 244 (інтэрнат), 250), Аграрная, Арсентьевская, Бірузовая, Бярозавая, Лістападных, Баравая, Вересковая, Гвоздичная, Довская, Загароўская, Лебедевская, Малінавая, Механічная, Свету, Маладосці, Надзеі, Оранжерейная, Пятидворская, Тэхналагічная, Фізкультурная, Холецкий Лог, Электронная, Вінаградная, і 203 201 кіламетр, Тралейбусная, Чонгарской Дывізіі, Шылава, Станцыя Светач;
завулкі: Інжынерны, Свету 1-й, Свету 2-й, Свету 3-й, Вінаградны 1-й, Вінаградны 2-й, Вінаградны 3-й, Вінаградны 4-й, Вінаградны 5-й, Вінаградны 6-й, Вінаградны 7-й;
установа «Гомельская абласная інфекцыйная клінічная бальніца» (вуліца Федюнинского,18).

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

1-я серада месяца з 8.00. да 13.00
3-я серада месяца: з 14.00. да 20.00
КВУП«Гомельскае гарадское ЖКГ», вул. Савецкая, 12

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  


кантактны тэлефон
97-28-19

ГУЛЕВІЧ АЛЕГ МІХАЙЛАВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Касцюкоўскай выбарчай акрузе №4

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Кастрычніцкая, Басенкова, Першамайская, Лебедовского, Лявонава, Валерыя Абеля, Смалістая, Ульяны Громавай, Незалежнасці, Бяляева, Бярозаўскага, Ушакова, Яблыневая, Нахімава, Гасцёўня, Бурштынавая, Жлобінская, Апалчэнцаў, Малініна, Чонгарская, Раўнінная, Арэхавая, Архітэктурная, Макаранка, Высокая Горка, Завадская, Грушавая, Кветкавая, Светочная, Партызанская, Шкляная, Паўднёвая, Паўночная, Міхаіла Ламаносава, 50 год Шклозавода, Рамантыкаў, Крыштальная, Навасёлаў, Брагинская, Някрасава, Іванаўская, Вясёлкавая, Фадеевка, Ереминская, Васільевай, Заозерная, Заходняя 1-я, Заходняя 2-я, Дурягина;
завулкі: Паўднёвы, Чапаева 1-й, Чапаева 2-й, Васільевай, Светлагорскі, Садовы, Бельчанский;
установа «Гомельская гарадская бальніца № 4» (м-н Касцюкоўка, вуліца Бяляева, 2)

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

3-ы чацвер месяца: з 17.30 да 19.30
Аддзел па працы з насельніцтвам мікрараёна «Касцюкоўка» адміністрацыі Чыгуначнага раёна горада Гомеля, ул. Гомельская, 14б, зала для пасяджэнняў

  

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

 

кантактны тэлефон
35-85 00

ЩЕДОВ АЛЯКСАНДР РЫГОРАВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Малайчукоўскай выбарчай акрузе № 5

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Савецкая (дамы № 125а, 125б, 125в, 125г (інтэрнат),133б, 168, 168а, 170 (інтэрнат), 182, 196), Малайчука (дамы № 8 (інтэрнат), 15, 16а (інтэрнат), 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43), Юбілейная (дамы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 13, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 36, 38, 40, 42), 50 год БССР (дамы № 21, 23, 31, 33), Кожара (дома № 6, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36), Тимофеенко (дома № 10, 12, 18, 20, 22, 26), Падгорная (ад дома № 79 і да канца вуліцы).

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

2-я серада кожнага месяца з 17.00 да 19.00
Дом культуры «Віпра», вул. Юбілейная, 48, кабінет дырэктара

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.


  

кантактны тэлефон
34-12-39

ГОЛУБЕЎ АЛЯКСАНДР МІХАЙЛАВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Палескай выбарчай акрузе № 6

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Савецкая (дамы № 97, 97 (карпусы № 2, 3, 4, 5), 97а), Малайчука (дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11), Тимофеенко (дома № 2, 4, 6, 14), 50 год БССР (дамы № 3, 5, 13, 15), Кожара (дома № 2, 4, 8, 14, 18), Старочерниговская, Новочерниговская, Кірава (з дома № 46, 66, 68, 70, 74, 76, 86, 90, 94, 122а (інтэрнат), 126, 128, 130, 132, 134, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160 і дамы індывідуальнай забудовы), Уткіна, Дынды (дом № 11), Цялегіна (дамы № 15, 17, з 19 па 24), Шаўчэнка (дома № 29, 31, 33, 35, 37, 39, 45), Новополесская (дамы № 18, 19, 22, 22а, 24, 35а, з 36 па 41, 42а, 53, 55, 56, 58), Палеская (дома № 5, 7, 10, 11, 15, 19, 19а, 21, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 35, 38, 38а, 39а, 41, 42, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 57а, 62), Дакутовіч (дома № 18, 20, 22, 24, 26, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36 па 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 49б, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 56), Чырвоная;
завулак Сартавальны;
тупік Новочерниговский.

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

2-ы аўторак кожнага месяца з 17.00 да 19.00
ДУА «Сярэдняя школа №8 г. Гомеля», вул. 50 гадоў БССР, 4, кабінет дырэктара

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.


  

кантактны тэлефон
95-20-55

САМОДУМ ЮРЫЙ ГЕНАДЬЕВИЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Курчатовскому выбарчай акрузе №7

МЕЖЫ АКРУГІ:

плошча Перамогі (дамы № 1, 2);
праспекты: Леніна (дамы № 34, 45, 47, 49, 51, 53, 59, 63), Перамогі (дамы № 11 - 27а);
вуліцы: Веткаўская (дома № 1, 2, 6, 8, 10, 19), Рагачоўская (дамы № 11 (інтэрнат), 13 (інтэрнат), 15-20, 22, 33а, 33б, 33в, 33г, 33д, 40, 42), Кірава (з дома № 38, 40 (інтэрнат), 44), Палеская (дом № 14), Артилерийская (дамы № 9, 11), Сазонава, Чарняхоўскага, Чыгуначная, Чырвонаармейская (дамы № 1, 2а, 3, 4(інтэрнат), 4а (інтэрнат), 4б, 5, 6, 6а, 9, 11(інтэрнат), 11а, 25), Карповіча (дома № 3, 5, 7, 11), Камсамольская (дом № 15), Курчатава (дамы № 5, 5а, 7а, 9), Шаўчэнка (дома № 11, 17), Прывакзальная (дамы № 2, 2а, 3а, 5, 6, 7), Кісялёва (дома №4 (інтэрнат), 8, 10), Гагарына (дамы № 77, 81, 83, 83а, 85);
Чыгуначны тупік.

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

3-я серада месяца: з 17.30 да 19.00
ЖЭУ – 10 КЖРЭУП «Чыгуначнае», пр. Леніна, 49, прыёмная дырэктара

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  

кантактны тэлефон
26-30-77

ШУТАЎ ВІКТАР ПІЛІПАВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Іншагародняму выбарчай акрузе №8

 
МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Іншагародніх 1-я, Іншагародніх 2-я, Іншагародніх 3-я, Іншагародніх 4-я, Іншагародніх 5-я, Іншагародніх 6-я, Іншагародніх 7-я, Іншагародніх 8-я (дамы № 2, 2 (карпусы № 2, 3, 5, 7, 7а, 10, 11, 12, 13, 15-21), 2а, 4, 6, 7а, 7б), Машынабудаўнічая, Заходні блок-пост, Чарнышэўскага, Янкі Купалы, Дабралюбава, Лакаматыўная, Камбайнавая, Сувязі, Приборская, Братэрская, Гомсельмашевская 1-я, Малая, Паўкруглая, Сілавая, Ціхая, Сярэдняя, Інтэндантская, Царыкава (дома № 35 – 59, 61, 63, 80, 82), Азёрная (дом № 120), Лінейныя 1-я, Лінейная 2-я, 50 гадоў Заводу «Гомсельмаш» (дома № 20, 22, 26, 28, 30), Ліцейная, Канчатковая, Шырокая, Ягодная, Дружбы, Радыяльная, Аршанская, Прамысловая, Деповская, Ясная, Баравая, Стральца, Прасёлкавая, Вясновая, Піваварава;
завулкі: Якуба Коласа (дом № 63), Канчатковы;
тупік Интендантский (дамы № 1, 2, 3).

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

3-й панядзелак месяца: з 16.30 да 18.30,
ДК «ААТ «Гомсельмаш», пр. Касманаўтаў, 22, пакой дэпутата

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.


  

кантактны тэлефон
56 26 88
56 15 88

КАЗЛОЎ ГЕНАДЗЬ ВАСІЛЬЕВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Працоўнага выбарчай акрузе №9

 
МЕЖЫ АКРУГІ:

праспект Касманаўтаў (дома № 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34);
вуліцы: Дворнікава (дома № 3, 4, 6, 8, 10, 11-20, 22, 24, 26, 28), Якуба Коласа (дамы № 2 (інтэрнат), 3, 4, 5, 7, 11, 15, 17, 19, 23, 25 і дамы індывідуальнай забудовы), Царыкава (дома № 9, 40, 42, 44, 46, 48, 50 і дамы індывідуальнай забудовы), Рабочая (дома № 2, 4, 6, 12, 14, 18, 20, 22), Гарбатава (дом № 17);
завулак Якуба Коласа (дома № 34, 40, 57, 59, 65 і дамы індывідуальнай забудовы (выключаючы дом № 63)

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

2-ая субота кожнага месяца з 17.00 да 19.00
установа адукацыі «Гомельскі дзяржаўны аўтамеханічны каледж», пр. Касманаўтаў, 19, прыёмная дырэктара

 
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.


  

кантактны тэлефон
63-90-93

НОВІКАЎ АЛЯКСАНДР АЛЯКСАНДРАВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Сельмашаўскай выбарчай акрузе№10

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Багданава (дамы № 1,1 (корпус № 2), 2 (інтэрнат), 3, 5, 7, 10б, 12, 12а, 14-19), Гарбатава (дома № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35), Дворнікава (дома № 30, 32, 32 (корпус № 2), 34), Фадзеева (дома № 3 (карпусы №1, 2), 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21), Азёрная (дамы № 40-52), Гомсельмашевская 2-я, Чапаева (дамы № 4, 6, 8, 12, 16, 18);
установа «Гомельская гарадская клінічная бальніца № 1» (вуліца Дворнікава, 80).


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

2-й аўторак месяца: з 17.30 да 19.00
ДК «ААТ «Гомсельмаш», пр. Касманаўтаў, 22, пакой дэпутата.

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  

кантактны тэлефон
99-93-03

ФЯСЕНКА УЛАДЗІСЛАЎ АЛЯКСЕЕВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Машынабудаўнічаму выбарчай акрузе №11

МЕЖЫ АКРУГІ:

праспект Касманаўтаў (дома № 56, 58, 60, 64, 72, 74, 76, 82, 84, 86, 90);
вуліцы: 50 гадоў Заводу «Гомсельмаш» (дома № 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 33 і дамы індывідуальнай забудовы), Царыкава (дамы № 3, 5, 7, 20 (карпусы № 1, 2, 3), 22), Смольная, Шляхавая, Ульянаўская, Прафсаюзная, Трактарная, Шасейная, Салаўіная, Приозерная, Камунальная, Азёрная, Лінейная 3-я, Лінейная 4-я, Лінейная 5-я, Рощинская, Чапаева (дамы № 2, 2 (карпусы № 1 - 6), Ўдарная;
завулкі: Рошчынскі 2-й, Лінейны, Камунальны 1-й, Камунальны 2-й, Камунальны 3-й;
тупік Титенский.


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

1-ы панядзелак месяца з 16.00 да 18.00
ДК «ААТ «Гомсельмаш», пр. Касманаўтаў, 22, пакой дэпутата

 
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  

кантактны тэлефон
59-29-81

ГЕНЕРАЛАВА ІРЫНА АНАТОЛЬЕЎНА

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Чапаеўскай выбарчай акрузе №12

МЕЖЫ АКРУГІ:

праспект Касманаўтаў (дома № 63, 65, 67, 69, 94, 96, 98, 100, 102);
вуліцы: Яфрэмава М. Г. (дамы № 1, 1б, 2, 2 (карпусы № 1, 2, 3), 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 (карпусы № 1, 2, 3), Бельчанка, Далёкая, Прыгарадная, Тэкстыльная, Танкавая, арт «Гомель-Паўночны», Паўночны Блок-Пост, Іванова, Кунцэвіча, Магілёўская, Нижнебрилевская, Максіма Багдановіча (цотны бок, дамы № 4-20);
завулак Кунцэвіча.

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

4-ы панядзелак месяца: з 17.30 да 19.00,
ДК «ААТ «Гомсельмаш», пр. Касманаўтаў, 22 пакой дэпутата

 
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

Ковалевич1.jpg

кантактны тэлефон

53-70-61

КАВАЛЕВІЧ МІКАЛАЙ МІКАЛАЕВІЧ

старшыня Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў,
дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Осиповскому выбарчай акрузе №13

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Маневіча (цотны бок, дамы № 20-30), Народнага Апалчэння (дамы № 2, 3, 4 (карпусы № 1, 2, 3, 4), 5, 6, 7, 10, 12, 14, 16, 18), Максіма Багдановіча (дом № 22), Осіпава (дома № 1, 3, 4, 5, 7 (інтэрнат), 8, 9, 11, 12, 15), Карастаянавай (дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14), Саўгасная, Гастэлы, Брылеўская


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

1-ы панядзелак месяца з 16.00 да 18.00,
Гомельскі гарадскі выканаўчы камітэт, вул. Савецкая, 16, кабінет 203

1-ы аўторак месяца: з 16.00 да 18.00,
ДК «ААТ «Гомсельмаш», пр. Касманаўтаў, 22 пакой дэпутата

1-я серада месяца з 16.00 да 18.00
ДУА «Сярэдняя школа №55 г. Гомеля», вул. Сухога, 22 кабінет дырэктар



* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  

кантактны тэлефон
80445399507
e-mail:
alex_konopatski@mail.ru

КАНАПАЦКІ АЛЯКСАНДР МІКАЛАЕВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Яфрэмаўскай выбарчай акрузе № 14

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Маневіча (цотны бок, дамы № 2-18), Герояў - падпольшчыкаў (дома № 7, 13, 15, 17, 19, 21, 23), Сухога (дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 15, 18, 20), Яфрэмава М. Г. (дома № 20, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 80).


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

2-й чацвер месяца з 17.00 да 19.00
ДК ААТ «Гомсельмаш», пр. Касманаўтаў, 22, пакой дэпутатаў.

3-я серада няцотнай месяца: з 18.00 да 19.00,
ЖЭУ-9 КЖРЭУП «Сельмашевское», вул. Г. Падпольшчыкаў, 15 а, кабінет начальніка

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  


дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Левабярэжнай выбарчай акрузе №15

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: 11 Ліпеня, Агрогородская, Алтайская, Аптэчная, Бабуліна, Аксамітная, Бахчевая, Бегавая, Берагавая, Батанічная, Вербная, Войкава (ад пачатку да вул. Герцэна), Валадарскага, Вольная, Усходняя, Высокая, Гвардзейская, Герцана, Глінкі, Горная, Дзекабрыстаў, Дзімітрава (ад пачатку вуліцы да вуліцы Герцэна), Добрушская, Данецкая, Даўгабродская, Дарожная, Жасмінавая, Залинейная, Залацістая, Ільіча (ад пачатку вуліцы да вуліцы Герцэна), Ирисовая, Калача Б. Ф., Камянецкая, Каскадная, Каштанавая, Квартальны, Кальцавая, Кааператыўная (ад пачатку вуліцы да вуліцы Герцэна), Каралавая, Краснасельская, Чырвоны Маяк, Кляновая, Цагляная, Кузнечная, Пялёсткавыя, Лазовая, Ліпавая, Льняная, Лугавая, Луначарскага 1-я, Луначарскага 2-я, Луначарскага 3-я, Магістральная, В. А. Маркелава, Мядовая, Міжнародная, Дробная, Мантажная, Музычная, Нарачанская, Нарциссовая, Неўская, Наватарская, Паўліка Марозава, Паркавая, Паромная, Палявая, Палякова В. з., Пасялковая, Паштовая, Прэстыжная, Празрыстая, Пугачова, Рэпіна, Рэспубліканская, Родная, Ружовая, Раманоўская, Цукровая, Свярдлова, Севастопальская (ад пачатку вуліцы да вуліцы Герцэна), Срэбная, Славянская, Слабадская, Станционная, Стэпавая, Скразная, Терновая, Тураўская, Урыцкага (ад пачатку вуліцы да вуліцы Герцэна), Францыска Скарыны, Цэнтральная, Эканамічная, Энтузіястаў;
завулкі: Бабушкіна, Валадарскага і 1-й, Валадарскага 2-й, Гвардзейскі, Герцэна, Лугавы, Луначарскага, Магістральны 1-й, Магістральны 2-й, Магістральны 3-й, Палявы 1-й, Палявы 2-й, Палявы 3-й, Неўскі, Празрысты, Сверлова, Стэпавы;
праезды: Луначарскага, Свярдлоўскі 1-й, Свярдлоўскі 2-й, Свярдлоўскі 3-й, Свярдлоўскі 4-й, Свярдлоўскі 5-й;
тупікі: Каштанавы, Кальцавой 1-й, Кальцавой 2-й, Кальцавой 3-й, Кальцавой 4-й, Кальцавой 5-й, Севастопальскі;
установы аховы здароўя:
установа «Гомельская абласная клінічная псіхіятрычная бальніца» (вул. Добрушская. д. 1);
установа «Гомельская абласная туберкулёзная клінічная бальніца» (вул. Добрушская. д. 5).


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

Мурашка Кацярына Максімаўна, кантактны тэлефон 53 99 73
1-я тыдзень месяца арганізавана тэлефонная «гарачая лінія» па тэлефоне 53 99 73:
па аўторках з 9.00 да 11.00
па серадах з 18.00 да 20.00
2-й чацвер месяца: з 17.30 да 19.30, прыёмная дэпутата, вул. Ільіча, 24, тэлефон 53-29-34

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  

кантактны тэлефон
53 99 73
e-mail: belizazags@yandex.by

МУРАШКА КАЦЯРЫНА МАКСІМАЎНА

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Севастопальскай выбарчай акрузе №16

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: 10 гадоў Кастрычніка, Войкава (ад вуліцы Герцэна да канца вуліцы), Галавачова, Дзімітрава (ад вуліцы Герцэна да канца вуліцы), Дастаеўскага (ад пачатку вуліцы да чыгункі), Ільіча (ад вуліцы Герцэна да чыгункі), Кааператыўная (ад вуліцы Герцэна да канца вуліцы), Ленінградская, Мечнікава, Маладзёжная, Піянерская, Радзішчава, Разіна, Севастопальская (ад вуліцы Герцэна да чыгункі), Склезнева, Урыцкага (ад вуліцы Герцэна да канца вуліцы), Фабрычная, Шандалова, шашы Кореневское.
завулкі: Ільіча 1-й; Кааператыўны 1-й, Кааператыўны 2-й, Кааператыўны 3-й; Севастопальскі 1-й, Севастопальскі 2-й


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

1-я тыдзень месяца арганізавана тэлефонная «гарачая лінія» па тэлефоне 53 99 73:
па аўторках з 9.00 да 11.00
па серадах з 18.00 да 20.00

2-й чацвер месяца: з 17.30 да 19.30
прыёмная дэпутата, вул. Ільіча, 24, тэлефон 53-29-34.

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  

кантактны тэлефон
25-73-21

КАРОТЧАНКА ГЕНАДЗЬ ВАСІЛЬЕВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па

Чонкаўскай выбарчай акрузе № 17

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: 9 Траўня, Артельная, Белага В. А. (ад пачатку вуліцы да вуліцы Каленникова І. Е.), Будзёнага, Буйневича. П. Н., Гушчына Б. П., Деревообделочная, Дастаеўскага (ад чыгункі да канца вуліцы), Загарадная, Зайцава, Зарэчная, Зялёная, Ільіча (ад чыгункі да канца вуліцы, выключаючы дамы №№ 270, 270а, 289, 291, 293, 295, 297, 297а, 331), Ісачэнка, Кавалерыйская, Каленникова І. Е. (цотны бок), Камарова, Кутузава, Лазо, Лясная 1-я, Лясная 2-я, Лясная 3-я, Перавалачная, Пірагова, Севастопальская (ад чыгункі да канца), Сеўрукоўская, Сонечная, Сацыялістычная, Суворава, Гарматная 1-я Гарматная 2-я, Тэхнічная 1-я (выключаючы дамы №52, 54, 56, 58, 60, 62), Транзітная 1-я, Транзітная 2-я, Транзітная 3-я, Тухачэўскага, Хімічная, Ченковская, Чарнігаўская, Шчорса.
завулкі: Дастаеўскага, Задарожны, Зайцева 1-й, Зайцава 2-й, Зайцава 3-й, Зайцава 4-й, Зайцава 5-й; Зарэчны, Ільіча 2-й, Ільіча 3-й, Ільіча 4-й, Ільіча 5-й, Ільіча 6-й, Ільіча 7-й, Ільіча 8-й; Кавалерыйскі 1-й, Кавалерыйскі 2-й; Лазо 1-й, Лазо 2-й, Лазо 3-й, Лазо 4-й, Лазо 5-й; Севастопальскія 3-й, Сацыялістычны, Тэхнічны, Тэхнічны 1-й, Тэхнічны 2-й, Транзітны 1-й, Транзітны 2-й, Транзітны 3-й, Транзітны 4-й, Транзітны 5-й, Чарнігаўскі, Хімічны.
праезды: 9 Траўня, Гарматны, Пірагова, Ченковский.

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

3-ці панядзелак кожнага месяца з 17.00 да 19.00
прыёмная дэпутата, вул. Ільіча, 24, тэлефон 53-29-34

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  


дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Жамчужнай выбарчай акрузе № 18

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Алмазная, Белага В. А. (ад вуліцы Каленникова І. Е. да канца вуліцы), Беліцкая, Дняпроўская, Жамчужная, Ільіча (дома №№, 289, 291, 293, 331), Каленникова І. Е. (няцотны бок), Крынічная, Кристалловская, Купальская, Лозановская на міжнароднай арэне, Поветовая, Радимитская, Ручаёвая, Бэзавая, Тэхнічная 1-я (дамы №№58, 60, 62), Тэхнічная 2-я, Тэхнічная 3-я, Тэхнічная 4-я, Тэхнічная 5-я, Тэхнічная 6-я, Тэхнічная 7-я, Тэхнічная 8-я, Хуторская.
завулкі: Велесовый, Житний 1-й, Житний 2-й, Межевый 1-й, Межевый 2-й, Мурожный, Павятовы, Ракитовый, Рудны, Рясный, Бэзавы, Хорошанский.


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

Худзякоў Іван Аляксандравіч, кантактны тэлефон 53 39 81

1-ы чацвер месяца з 17.00 да 19.00 прыёмная дэпутата, вул. Ільіча, 24, тэлефон 53-29-34

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  

кантактны тэлефон
53 39 81

ХУДЗЯКОЎ ІВАН АЛЯКСАНДРАВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Паўднёвай выбарчай акрузе № 19

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Архіпава Варта, Дуброўных, Евдокима Раманава, Журавлиная, Зябровская, Оськина, Ільіча (дамы №№270, 270а, 295, 297, 297а), Карагодная, Климовская, Каранёўская, Логуновская, Новы Двор, Альховая, Пчальніковыя, Падлесная, Пакроўская, Праменистая, Рябиновая, Стары Фальварак, Сунічная, Сядибная, Тереховская, Тэхнічная 1-я (дамы №№52, 54, 56), Улуковская, Щекотовская;
завулкі: Альховыя;
установы аховы здароўя:
установа «Гомельская гарадская клінічная бальніца №3» (вул. Ільіча. д. 286);
установа «Гомельскі абласны клінічны шпіталь інвалідаў Айчыннай вайны» (вул. Ільіча. д. 288);
дзяржаўная ўстанова «Рэспубліканскі навукова-практычны Цэнтр радыяцыйнай медыцыны і экалогіі чалавека» (вул. Ільіча. д. 290)

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

1-ы чацвер месяца з 17.00 да 19.00
прыёмная дэпутата, вул. Ільіча, 24, тэлефон 53-29-34

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.


  

кантактны тэлефон
46-15-21

НАРКЕВІЧ НІНА АНДРЭЕЎНА

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Яраслаўскай выбарчай акрузе №20

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Дзям'яна Беднага; Калініна; Крапоткіна; Сацыялізму; Свабоды; Кіеўская; Ватуціна; Максіма Горкага; Тургенева; Гаспадарчая; Мильчанская 1-я; Гогаля; Народная; Сустрэчная 2-я; Амурская (выключаючы дамы № 20, 32, 52); Зладзейскага; Яраслаўская; Дзяржынскага; Палеская (ад пуцеправода да канца); Багдана Хмяльніцкага (ад вуліцы Палескай да вуліцы Цыялкоўскага); Спартыўная (ад пачатку да вуліцы Катоўскага); Химакова; Ракасоўскага (ад вуліцы Багдана Хмяльніцкага да канца); Цыялкоўскага (ад вуліцы Багдана Хмяльніцкага да канца); Катоўскага (ад вуліцы Багдана Хмяльніцкага да канца); Бочкіна (ад вуліцы Багдана Хмяльніцкага да канца, выключаючы дамы № 184, 184а, 186, 188, 190, 192, 194); Ауэрбаха (ад вуліцы Багдана Хмяльніцкага да канца); Маскоўская (ад стадыёна да канца); Сустрэчная 1-я (ад пачатку да вуліцы Бочкіна).
завулкі: Клубны; Электрычны; Сустрэчны 1-й – 3-й; Мильчанский, Палескі; Бакуніна (дом № 67).
праезды: Максіма Горкага; Адэскі; Кіеўскі; Мильчанский.
корпус №1 установы «Гомельскі абласны клінічны анкалагічны дыспансер» (вуліца Цыялкоўскага, дом № 119а).

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

2-я серада няцотнай месяца: з 16.00 да 18.00
ААТ «Гандлёвы дом «Рэчыцкі», пр. Рэчыцкі, 61, кабінет дырэктара

1-я пятніца цотнага месяца: з 17.00 да 19.00
РЭУ-12 КЖРЭУП «Савецкае», вул. Мінская, 8, кабінет начальніка

   
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.


  

  

кантактны тэлефон
42-22-49

ПАЧЫНОК МІХАІЛ МІХАЙЛАВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Маскоўскай выбарчай акрузе № 21
МЕЖЫ АКРУГІ:

праспект Рэчыцкі, 3;
вуліцы: Балтыйская; Чарнаморская (дамы № 4, 5а, 7, 9 і дамы індывідуальнай забудовы па вуліцы Чарнаморскай); Матросава; Радасці; Джураева (цотны бок); Амурская (дома № 20, 32, 52); Мильчанская 2-я; Лазневая; Шміта; Заслонава; Някрасава; Салтыкова-Шчадрына М. я.; Безназоўная; 2-я Калгасная; Талалихина; 30 гадоў БССР (ад пачатку да вуліцы Астроўскага); Бочкіна (ад пачатку да вуліцы Багдана Хмяльніцкага, у тым ліку дома № 184, 184а, 186, 188, 190, 192, 194); Барыкіна (ад вуліцы Сустрэчнай 1-й да вуліцы Уладзімірава, у тым ліку дома № 118, 127а, 129, 131, 133, 133а, 135, 137, 139, 141, 147); Ракасоўскага (ад пачатку да вуліцы Багдана Хмяльніцкага), Ауэрбаха (ад пачатку да вуліцы Багдана Хмяльніцкага); Маскоўская (ад пачатку да вуліцы Багдана Хмяльніцкага); Цыялкоўскага (ад пачатку да вуліцы Багдана Хмяльніцкага); Катоўскага (ад пачатку да вуліцы Багдана Хмяльніцкага); Украінская (ад пачатку да вуліцы Астроўскага); Гомельская (ад пачатку да вуліцы Астроўскага); Багдана Хмяльніцкага (ад вуліцы Цыялкоўскага да вуліцы Барыкіна); Бакуніна; Ляшчынская; Астроўскага (ад вуліцы Багдана Хмяльніцкага да канца); Сустрэчная 1-я (ад вуліцы Бочкіна да канца).
завулкі: Амурскі; Пажарны; Бакуніна (выключаючы дом № 67) і Астроўскага 2-ой (ад вуліцы Багдана Хмяльніцкага да канца);
праезды: Яраслаўскі; Батарэйны 2-й; Ляшчынскі; Батарэйны 1-й (ад вуліцы Багдана Хмяльніцкага да канца) і Былінны 2-й (ад вуліцы Багдана Хмяльніцкага да канца).
санаторна-аздараўленчы комплекс Гомельскага аддзялення Беларускай чыгункі (вуліца Катоўскага, дом № 25а).

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ


2-я серада кожнага месяца з 17.00 да 18.00
адміністрацыя Савецкага раёна, праспект Рэчыцкі, 6, кабінет 213, тэл 51 25 59

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  

кантактны тэлефон
42-02-25

ЗАБІЯКА УЛАДЗІСЛАЎ АНАТОЛЬЕВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Мінскаму выбарчай акрузе №22

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Васільковая; 30 гадоў Кастрычніка; Падоўжная; Джураева (няцотны бок); Спадарожнік Свету; Мікрараён «Энергетыкаў»; Мікрараён «Усходні»; Бобовичская; Долголесская; Волковичская; Руднянская; Телешовская; Тереничская; Узовская; Старобелицкая; Мінская; Уладзімірава (дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15,19, 21, 23, 25, 27, 29);
праезды: Спадарожнік Свету;
вайсковая частка 1242;
вайсковая частка 5525.


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

02.10.2019

Дата правядзення

Час правядзення

Месца правядзення

02.01.2019

15.00-17.00

ААТ «Кірмаш»,

праезд Геафізікаў,4

кабінет дырэктара

06.02.2019

17.00-19.00

РЭУ-12 КЖРЭУП «Савецкае», вул. Мінская,8

кабінет начальніка

06.03.2019

15.00-17.00

ААТ «Кірмаш»,

праезд Геафізікаў,4

кабінет дырэктара

03.04.2019

17.00-19.00

РЭУ-12 КЖРЭУП «Савецкае», вул. Мінская,8

кабінет начальніка

05.06.2019

17.00-19.00

РЭУ-12 КЖРЭУП «Савецкае», вул. Мінская,8

кабінет начальніка

07.08.2019

17.00-19.00

РЭУ-12 КЖРЭУП «Савецкае», вул. Мінская,8

кабінет начальніка

04.09.2019

15.00-17.00

ААТ «Кірмаш»,

праезд Геафізікаў,4

кабінет дырэктара

17.00-19.00

РЭУ-12 КЖРЭУП «Савецкае», вул. Мінская,8

кабінет начальніка

06.11.2019

15.00-17.00

ААТ «Кірмаш»,

праезд Геафізікаў,4

кабінет дырэктара

04.12.2019

17.00-19.00

РЭУ-12 КЖРЭУП «Савецкае», вул. Мінская,8

кабінет начальніка



* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.


  

кантактны тэлефон
42-84-66

ДЗМІТРЫЕВА НАТАЛЛЯ УЛАДЗІМІРАЎНА

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Ляшчынскай выбарчай акрузе № 23

МЕЖЫ АКРУГІ:

праспект Рэчыцкі, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
вуліцы: Касмічная; Талбухіна; Цалінных; Крайняя; Мендзялеева; Маякоўскага; Мірная; Праўды; 40 гадоў Кастрычніка; 8 Сакавіка; Фестывальная; Кароткая; Молодогвардейская; Брэсцкая; Сасновая; Гайдара; Барыкіна (дом № 206); Чарнаморская (дом № 7(корпус 1); Уладзімірава (дома № 31, 33, 35, 37, 39, 43, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 і дамы індывідуальнай забудовы па вуліцы Уладзімірава);
завулкі: Маякоўскага, 8 Сакавіка, Молодогвардейский;
праезд Індустрыяльны.

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

1-я серада кожнага месяца з 17.00 да 19.00
РЭУ – 15 , вул. Гайдара, д. 10А, кабінет начальніка

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.


  

кантактны тэлефон
42-03-93

МІХАІЛ ПРУС ЮЛЬЕВИЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Беларускай выбарчай акрузе №24

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Якубава; Лермантава; Беларуская; Куйбышава; Сляпнёва; Чайкоўскага; Светлагорская; Пінская; Мазырская; Чкалава; Іверская; Любенская; Новолюбенская 1-я; 2-я; Леванеўскага; Далёкая; Папярочныя 1-я, 2-я, 3-я, 4-я; Рачная; Марата Казея; Булгаковская; Талстога; Фрыдрыха Энгельса; Фрунзе; Завадскія 1-я, 2-я; Заводскі Спуск; Зоі Касмадзям'янскай; Барыкіна (няцотны бок ад пачатку да вуліцы 30 гадоў БССР, цотны бок ад пачатку да вуліцы Багдана Хмяльніцкага і дома па вуліцы Барыкіна № 84, 86, 94, 98, 100, 113, 119, 121, 123, 125 і якія будуюцца дома па вуліцы Барыкіна); 30 гадоў БССР (ад вуліцы Астроўскага да канца); Гомельская (ад вуліцы Астроўскага да канца); Украінская (ад вуліцы Астроўскага да канца); Астроўскага (ад пачатку да вуліцы Радасці); Быхаўская (дома № 91, 101, 105, 113а, 115, 115а і дамы індывідуальнай забудовы па вуліцы Быхаўскай); Багдана Хмяльніцкага (дом № 88а);
завулкі: Рабочы; Мікалая Астроўскага 1-й; Старабыхаўскі; Рачны; 1-й і 2-й Завадскія; Талстога; Фрыдрыха Энгельса; Днепрапятроўскі; Новолюбенский 1-й і 2-й; Любенскі;
праезды: Былінны 1-й, Пясочны; Пінскі, Куйбышаўскі, Чкалаўскі; Леванеўскага; Далёкі; Папярочны.

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

21.01.2019 з 17.00 да 19.00, РЭУ-15 КЖРЭУП «Савецкае», вул. Гайдара, 10А
20.02.2019 з 17.00 да 19.00, РДЦ-3 КУП «РДЦ г. Гомеля», вул. Быхаўская, 115
20.03.2019 з 17.00 да 19.00, РЭУ-11 КЖРЭУП «Савецкае», вул 60 год СССР, 26
17.04.2019 з 17.00 да 19.00, КЖРЭУП «Савецкае», пр-д Геафізікаў, 4
15.05 2019 з 17.00 да 19.00, РДЦ-2 КУП «РДЦ г. Гомеля», пр. Рэчыцкі, 3
19.06.2019 з 17.00 да 19.00, РЭУ-15 КЖРЭУП «Савецкае», вул. Гайдара, 10А
17.07.2019 з 17.00 да 19.00, РДЦ -3 КУП «РДЦ г. Гомеля», вул. Быхаўская, 115
21.08.2019 з 17.00 да 19.00, РЭУ-11 КЖРЭУП «Савецкае», вул.. 60 гадоў СССР, 26
18.09.2019 з 17.00 да 19.00, КЖРЭУП «Савецкае», пр-д Геафізікаў, 4
16.10. 2019 з 17.00 да 19.00, РДЦ-2 КУП «РДЦ г. Гомеля», пр. Рэчыцкі, 3
20.11.2019 з 17.00 да 19.00, РЭУ-15 КЖРЭУП «Савецкае», вул. Гайдара, 10А
18.12.2019 з 17.00 да 19.00, РДЦ -3 КУП «РДЦ г. Гомеля», вул. Быхаўская, 115

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.


  

кантактны тэлефон
21-72-57

ГАРЭЛІКАЎ АЛЯКСАНДР АНАТОЛЬЕВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Хмяльніцкай выбарчай акрузе №25

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Багдана Хмяльніцкага (дамы № 90а, 94, 98, 100, 102, 104, 108, 108 (корпус 1, 2, 3, 4), 110, 112, 114, 118, 120 (корпус 1, 2, 3), 122, 124, 126); Мележа (дома № 2, 4, 6, 10, 12, 14); 60 гадоў СССР ( дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, (корпус 1, 2), 11, 12 (корпус 1, 2, 3), 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31); Быхаўская (дома № 95, 97, 99, 111, 113).


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

2-гі чацвер кожнага месяца з 17.00 да 18.00
адміністрацыя Савецкага раёна, праспект Рэчыцкі, 6, кабінет 213, тэл 51 25 59

4-ы чацвер кожнага месяца з 17.00.да 18.00
РДЦ – 3, вул. Быхаўская, 115, кабінет начальніка

  
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  

кантактны тэлефон
42-87-33

ЛЕВІНСКІ ІГАР АНАТОЛЬЕВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Рэчыцкай выбарчай акрузе №26


МЕЖЫ АКРУГІ:

праспекты: Рэчыцкі (дамы № 2, 2(корпус 1), 4а, 4б, 4в, 4г, 4д, 8, 8а, 8б, 10а, 12, 14а, 14б); Кастрычніка (дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22);
вуліцы: Багдана Хмяльніцкага (дома № 83, 85, 87, 87а, 88, 89, 91, 92, 92а, 93, 93а, 95, 97); Клермон-Феран (дома № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17); Жукава (дамы № 24, 26, 26 (корпус 2), 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38а, 40, 40 (корпус 1), 42, 44, 46, 48, 50, 52).


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

1-я серада кожнага месяца з 17.00 да 19.00
адміністрацыя Савецкага раёна, праспект Рэчыцкі, 6, кабінет 213, тэл 51 25 59


* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  

кантактны тэлефон
49-26-12

КАБЗАР АНДРЭЙ ФЁДАРАВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Фестывальнай выбарчай акрузе №27

МЕЖЫ АКРУГІ:

праспекты: Рэчыцкі (дома № 12а, 14, 16, 16а, 18, 18а, 20, 22); Кастрычніка (дома № 30, 32, 34, 38, 40, 83, 85, 85а, 87, 87а, 89, 91);
вуліцы: Валгаградская, Паўлава, Клермон-Феран (дом № 16); Жукава (дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12а, 14, 16, 18 (корпус 2), 20, 22, 22 (корпус 2).

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

2-я серада месяца: з 18.00 да 19.00
адміністрацыя Савецкага раёна, праспект Рэчыцкі, 6, кабінет 213, тэл 51 25 59


* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.


  

кантактныя тэлефоны:

53-70-61


e-mail: volkova.gstu@gmail.com


ВОЛКАВА ЮЛІЯ АЛЯКСАНДРАЎНА

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Кастрычніцкай выбарчай акрузе №28

МЕЖЫ АКРУГІ:

праспект Кастрычніка (дамы № 28а, 28б, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48а, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 93, 95);
вуліцы: Карбышава; Зорная; Обсерваторная; Рыгора Дзенісенкі; Пенязькова Д. Н., Братоў Лизюковых.
установа «Гомельская абласная клінічная бальніца» (вуліца Братоў Лизюковых, дом № 5)

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

1-я пятніца цотнага месяца: з 17.00 да 19.00
адміністрацыя Савецкага раёна, праспект Рэчыцкі, 6, кабінет 213, тэл 51 25 59


3-й панядзелак няцотнай месяца: з 17.00 да 19.00
ЖЭУ-2 КЖРЭУП «Савецкае», пр. Кастрычніка, 49, кабінет начальніка

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.


  

кантактны тэлефон
23-52-21

УЛАДЗІМІР МІХАЙЛАВІЧ РЭЗНІКАЎ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Маладзёжнай выбарчай акрузе №29

МЕЖЫ АКРУГІ:

праспект Рэчыцкі (дома № 51, 53, 57, 57а, 59, 63, 63 (корпус 1), 65, 67, 71, 73 (корпус 1, 2), 75, 77, 79, 83, 85, 87 (корпус 1, 2), 89, 91, 93, 95, 99, 101, 103 (корпус 1, 2);
вуліцы: Міжгародняя; Лазурная (дамы № 4, 12, 14.); Барысенка; Косарава (дома № 3, 5, 13, 21).


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

2-й панядзелак кожнага месяца: з 17.30 да 19.00
адміністрацыя Савецкага раёна, праспект Рэчыцкі, 6, кабінет 213, тэл 51 25 59

 
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  

кантактны тэлефон

53-70-61


e-mail: dima-nilov@rambler.ru




НІЛАЎ ДЗМІТРЫЙ ГЕОРГІЕВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Блакітным выбарчай акрузе №30

МЕЖЫ АКРУГІ:

праспекты: Рэчыцкі (дома № 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62 (корпус 2), 64, 70, 72, 74, 76, 78); Кастрычніка (дамы № 48, 50, 52 а, 52б, 56 (корпус 1, 2, 3), 58, 60, 62, 64, 68, 74, 76, 78, 80, 82, цотны бок дома з 86 па 236, няцотны бок дома з 97 па 363);
вуліцы: Цяністая; Майская; Лазоўская; Дружная; Чаротавы; Вясковая; Рамонкавы; вуліца 70 гадоў БССР (дома з 8 па 20); Давыдоўская (дамы індывідуальнай забудовы, выключаючы дамы 1, 3, 5); Косарава (дома № 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51).
праезд Студэнцкі.


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

2-й чацвер месяца з 17.00 да 18.00
ДУА «Сярэдняя школа № 69 г. Гомеля», праспект Кастрычніка, 72, кабінет 1-1

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  

кантактны тэлефон:

80296920344
e-mail: Olgaignatenko@tut.by

ІГНАЦЕНКА ВОЛЬГА ІВАНАЎНА
дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Медыцынскаму выбарчай акрузе №31

МЕЖЫ АКРУГІ:

праспект Рэчыцкі (дома № 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 (корпус 1, 2), 126, 128, 129, 131, 130, 132, 135, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159)
вуліцы: Косарава (дома № 17, 19); Лазурная (дом № 26); Аб'язная (дома № 4 (корпус 1, 2); МЖК «Сонечны» (корпус 1, 2, 3, 4, 5, 6); Косарава (дома № 6, 6а, 6б, 6в); 70 гадоў БССР (1, 11, 13, 15, 17, 23, 25, 38, 40, 42, 44, 46); Давыдоўская (дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 16, 18, 20, 22, 24, 26); Медыцынская (дамы № 1, 5).
ўстановы: «Гомельскі абласны клінічны анкалагічны дыспансер» (вуліца Медыцынская, дом № 2), «Гомельскі абласны клінічны кардыялагічны цэнтр» (вуліца Медыцынская, дом № 4), «Гомельская абласная спецыялізаваная клінічная бальніца» (вуліца Медыцынская, дом № 6), «Гомельская гарадская клінічная бальніца № 2» (вуліца Медыцынская, дом № 7), «Гомельскі абласны клінічны скурна-венералагічны дыспансер» (вуліца Медыцынская, дом № 10)

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

1-й чацвер кожнага месяца з 17.00 да 19.00
РЭУ - 23 КЖРЭУП «Савецкае», вул. 70 год БССР, 21 кабінет начальніка.

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.


  

кантактны тэлефон
33-05-54

СВЕТАГОР МІКАЛАЙ СЯРГЕЕВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Гагарынскай выбарчай акрузе №32

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Гагарына (дамы № 9а-15, 6-32, 38а-80, 45-63), Камісарава, Набярэжная, Пляханава (дамы № 1-39, 2-34а, 41, 43, 44-54,), Пралетарская (дамы № 5-51, 6а, 8-18, 8а, 18а, 53-85, 22-58,), Спартака, Маісеенка (дамы № 4-22, 28-36а, 45, 45а), Рагавога, Фрунзе, Інтэрнацыянальная (дома № 5-13, 2-10, 23-33, 16-48), Караленка, Педчанка, Сенечная, Сялянская (дома № 30, 32, 33, 35, 40, 42), Нововетренная, Рэчыцкая, Сталярная, Катуніна (дома № 1а-7, 4-20, 37-53, 22, 22а, 24, 24а), Карповіча (дамы № 10-14, 17-43), Чырвонаармейская (дамы № 12-38), Кірава (з дома № 1-3, 8), Камунараў, Працоўная (дамы № 3-7, 2-8);
праспект Леніна В. І. (дамы № 19, 19а, 23, 25, 27, 29, 29а, 31, 31а, 33, 35, 4-22);
завулкі: Спартака, Пралетарскі, Рэчыцкі, Катуніна;
плошча Пляханава;
праезды: Рэчыцкі, Станкабудаўнічы, Чырвонаармейскі 1-й, Чырвонаармейскі 2-й, Чырвонаармейскі 3-й, Інтэрнацыянальны.


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

1-ы панядзелак і 3-я серада кожнага месяца: з 18.00 да 20.00
ДУА «Сярэдняя школа №19 г. Гомеля», вул. Інтэрнацыянальная, 45, кабінет дырэктара

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  

кантактны тэлефон
32-00 29
e-mail: litvinova2711@tut.by

ЛІТВІНАВА НАТАЛЛЯ МІХАЙЛАЎНА

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Цэнтральнай выбарчай акрузе №33

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Кірава (дамы № 9-19, 14-20, 21а, 23-33, 22-32а, 35-53), Сялянская (дома № 2-14а, 3, 5, 11, 13-29, 16-26, Ірынінская, Савецкая (дамы № 3-21, 2-30, 36, 38, 40, 41, 43, 45, 42-52), Пушкіна, Арцёма, Баўмана, Білецкага, Жаркоўскага, Ланге, Камсамольская (дамы № 1-5, 2, 6), Парыжскай Камуны, Волотовская, Карла Маркса, Садовая, Сожская, Бальніца, Падгорная (дамы № 3, 5), Партовая (дамы №1-53, 8, 8а, 8б, 10, 10а, 10б, 14), Артылерыйская (дом № 4);
праспекты: В. І. Леніна (дамы № 37-43, 24-32), Перамогі (дамы № 3-7, 2-8);
завулкі: Пушкіна, Шпітальны 1-й, 2 Шпітальны-й, Падгорны;
плошча Паўстання.

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

кожная 4-я серада месяца з 17.00 да 19.00,
ДУА «Сярэдняя школа №11 г. Гомеля», вул. Жаркоўскага, 19, кабінет дырэктара

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.


  

кантактны тэлефон
34-39-57
e-mail: deputat.komkov@tut.by

КАМЯКОЎ СЯРГЕЙ ЮР'ЕВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Авіяцыйнага выбарчай акрузе №34

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Рэвалюцыйная 2-я, Кніжная (дома № 1а, 7, 7а, 9, 10-14), Савецкая (дамы № 54, 57-61а, 58-74, 63-87, 104 -116, 134, 134 (корпус 1), 136 , 136 (корпус 1, корпус 2, корпус 3), 138, 138 (корпус 1), 140, 142, 142-а, 158), Тэльмана (дамы № 1-19, 2-12, 24а), Хатаевіча (дом № 3), Дакутовіч (дамы № 9-17, 6-8), Кірава (з дома № 55-85, 87-133, 135-149, 146а), Новополесская (дамы № 3-17, 2-16), Песіна (дамы №1-13, 6-40, 25-73, 42-78а), Рагачоўская (дамы № 2, 2а, 2в, 2г, 4), Федасеенка, Цялегіна (дамы № 7-11, 2-4а, 6), Восьмая, Барадзіна, Дынды (дамы № 3, 5, 7, 7а, 9, 9 (корпус 1), Кожара (дома № 1, 3, 5, 11, 15), Юбілейная (дамы № 15, 17), Галавацкага (дамы № 8-74, 39-67), Авіяцыйная 1-я, Авіяцыйная 2-я, Авіяцыйная 3-я (дома № 11, 15, 15а, 17, 17а, 19, 21, 23), Фурманова;
завулак Песіна;
праезд Эрнста Тэльмана.


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

1-я серада каждагавор месяцы: з 17.00 да 19.00
Інтэрнат ААТ «8 Сакавіка, вул. Кніжная, 11, кабінет загадчыцы

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  

кантактны тэлефон
53-10-22

САЛОДКАЯ ТАЦЦЯНА ІВАНАЎНА

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Хатаевичскому выбарчай акрузе №35

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Галавацкага (дома № 21, 35, 37а, 122, 124, 126, 128), Авіяцыйная 3-я (дамы № 9, 9а, 13, 13а), Кожара (дом № 7), Крылова, Ландышава, Падгорная (дамы № 7-23, 4-16а, 53-75), Рэвалюцыйная 1-я, Універсітэцкая, Чэхава (дома № 9а, 4-12, 11-21, 14-28), Кніжная (дамы № 11-21, 20-34), Партовая (да дома № 12, 12а, 57, 57а, 57б, 59), Тэльмана (дамы № 21-43, 30-40), Мазурава (дамы № 2, 4, 4 (корпус 2), 5, 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 24, 26, 28), Хатаевіча (дома № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71);
завулкі: Новопрудковский, Рэвалюцыйны 1-й, Рэвалюцыйны 2-й, Рэвалюцыйны 3-й;
праезды: Новопрудковский, Кніжны


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

1-я серада кожнага месяца з 17.00 да 19.00
ЖЭУ №25, вул. Галавацкага, 104 а, кабінет начальніка

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  

кантактны тэлефон
49 13 33

КРУК ДЗМІТРЫЙ ЕРАЗУМОВИЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Головацкому выбарчай акрузе №36

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Галавацкага (дома № 83, 87, 89, 89а, 91, 91а, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105а, 105б, 106, 107, 108, 109, 109г,109д, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120), Мазурава (дома № 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 62а, 64), Кожара (дома № 51 (корпус 1, корпус 2, корпус 3, корпус 4), 55, 57).

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

3-я серада кожнага месяца з 17.00 да 19.00
ЖЭУ №25 КЖРЭУП «Цэнтральнае», вул. Галавацкага, 104 А, кабінет начальніка

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.


  

кантактны тэлефон
34 64 76

СТАРАСЬВЕЦКІ ПАВЕЛ АНАТОЛЬЕВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Барадзінскай выбарчай акрузе №37

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Мазурава (дома № 66, 66 (корпус 2), 68, 70, 70а, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 105, 107, 109, 109а, 111, 111а, 112, 113, 113а, 115, 117, 117а, 117б,117в, 117г, 119, 121, 121а, 123, 125, 125а, 127, 127а, 127б, 129, 129 (корпус 1, корпус 2), 131, 133), Кожара (дома № 51, 53, 59, 59 (корпус 1, корпус 2), 59а, 61, 63, 65), Барадзіна Т. С. (дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20).


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

3-я серада кожнага месяца: з 18.00 да 19.30
Лядовы палац, памяшканне «Музей хакея», 2 паверх, вул. Мазурава, д. 110

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  

кантактны тэлефон
8 029 3333948

ЛЯШЭНКА АНДРЭЙ УЛАДЗІМІРАВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання
па
Бранскай выбарчай акрузе №38

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Мазурава (дома № 59, 59 (корпус 2, корпус 3), 61, 63, 65, 67 (корпус 1, корпус 2), 69,71,73, 75 (корпус 1, корпус 2), 77, 77 (корпус 1), 81, 81а, 83, 85, 87, 99, 101, 101а, 103), Галавацкага (дома № 125, 127, 131, 133, 136, 138, 140), Чачэрская (дома № 10, 16, 18, 22, 28, 30, 32, 34, 36), Бранская, Кленковская, Вішнёвая, Староволотовская;
бульвар Газеты Гомельская правда,
завулкі: Староволотовской 1-й, Староволотовской 2-й, Староволотовской 3-й, Староволотовской 4-й.


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

1-ы аўторак месяца з 17.00 да 19.00
ДУА «Сярэдняя школа №72 г. Гомеля», вул. Мазурава, 77а, кабінет дырэктара

 
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  

кантактны тэлефон
34-14-38

УЛАСАВА ТАЦЦЯНА САВЕЛЬЕВНА

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Чечерскому выбарчай акрузе №39

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Чачэрская (дома № 1, 3, 5, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35), Макаёнка (дома № 5, 11, 15, 23, 23 (корпус 1), 25, 27 (корпус 1, корпус 2, корпус 3, корпус 4), 29, 33, 35), Свірыдава (дома № 26, 28, 28 (корпус 1, корпус 2), 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48)


ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

4-ы чацвер кожнага месяца з 17.00 да 19.00
Бібліятэка - філіял №1 ім. Мележа, вул. Свірыдава, д. 43, кабінет загадчыка

 
* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.

  

кантактны тэлефон
30-15-59

ЖЫДКОЎ АЛЕГ МІКАЛАЕВІЧ

дэпутат Гомельскага гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання па
Алімпійскай выбарчай акрузе №40

МЕЖЫ АКРУГІ:

вуліцы: Свірыдава (дома № 30, 47, 49, 51, 53, 57, 57 (корпус 1), 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 85 (корпус 1, корпус 2), 89, 91, 93, 95, 95 (корпус 1), 97), Макаёнка (дома № 3, 7, 9, 13, 17, 17а, 17б, 21, 27), Чачэрская (дома № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 68 , 70, 72, 76, 78, 80, 84, 86, 88).

ГРАФІК ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН І ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ

1-ы аўторак месяца: з 17.30 да 18.30,
ДУА «Сярэдняя школа №66 г. Гомеля», вул. Макаёнка, 19 кабінет дырэктара.

* Графік прыёму можа быць зменены ў сувязі з камандзіроўкай, адпачынкам або хваробай дэпутата.